Wpadł z 80 gramami marihuany - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z 80 gramami marihuany

Data publikacji 17.11.2010

Policjanci z Legionowa zatrzymali w nocy 22-letniego Kacpra K. i jego o rok starszego kolegę Łukasza R. Podczas kontroli na Alei Legionów struże prawa znaleźli przy młodszym z mężczyzn narkotyki o czarnorynkowej wartości blisko 3 tysięcy złotych. Prowadzący tę sprawę policjanci ustalą teraz, jak Kacper K. wszedł w posiadanie narkotyków i do kogo miała trafić tak duża partia marihuany.

W nocy patrolujący Aleję Legionów policjanci zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać i rozglądać wokół siebie. W miarę upływu czasu i zbliżania się radiowozu widać było, jak wyższy z mężczyzn zasłania niższego, który próbuje ukryć coś pod kurtką.

Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania. Podczas legitymowania i kontroli po zważeniu, okazało się, że Kacper K. w przezroczystej foliowej torebce, w tak zwanej „śniadaniówce” ma przy sobie 80 porcji marihuany. Funkcjonariusze usłyszeli od 22-latka, że narkotyków powinno być o 20 gramów więcej. Wszystko wskazuje, więc na to, że już na początku Kacper K. został oszukany przez swojego dostawce na 20 porcji.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie. Prowadzący tę sprawę policjanci ustalą teraz, w jaki sposób 22-latek wszedł w posiadanie narkotyków, do kogo miały trafić i jaki związek ze sprawą ma Łukasz R.

dt, ds