Pijany kierowca - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca

Data publikacji 01.02.2011

Kierowca Renaulta został zatrzymany przez mundurowych tuż po tym jak z piskiem okop skręcił w ulicę Conrada. Mężczyzna we krwi miał prawie 1 promil alkoholu. Na nic zdały się tłumaczenia, że właśnie został ojcem. Jarosław O. trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Jarosław O. około 1:00 w nocy jechał ulica Kwitnącą. Przy skrzyżowaniu został zatrzymany przez patrol policji, tuż po tym jak z piskiem opon skręcił w ulicę Conrada. Mężczyzna był pijany. Na nic pomogły tłumaczenia mężczyzny, że właśnie został ojcem. Policjanci zbadali stan trzeźwości 31-latka. Kierowca miał we krwi prawie 1 promil.

31-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Samochód został przekazany znajomemu. Dzisiaj dochodzeniowcy z bielańskiej komendy przedstawią Jarosławowi O. zarzut za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Z pewnością tez na kilka najbliższym miesięcy straci prawo jazdy.

bw/eb