Narkotyki ukrył w bieliźnie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w bieliźnie

Data publikacji 29.06.2011

Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 24-letniego Mariusza P. Mężczyzna jest podejrzewany o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze znaleźli w jego bieliźnie ukryte cztery torebki z marihuaną. Młody człowiek już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozić mu może kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Wszystko zaczęło się w poniedziałek tuż po 19:00 w Trębkach Nowych. Policjanci patrolujący teren gminy Zakroczym, spostrzegli kierowcę daewoo tico. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Jednak uwaga mundurowych została skierowana na nerwowe zachowanie jednego z pasażerów. Funkcjonariusze wylegitymowali go i sprawdzili, co może być powodem takiego zachowania. Szybko znaleźli odpowiedź na to pytanie. W bieliźnie Mariusza P. znaleźli ukryte cztery torebki z suszem roślinnym. 24-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

W komendzie policjanci zbadali susz. Wynik analizy potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy. Była to marihuana. Mariusz P. już został przesłuchany i policjanci przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Jaką karę poniesie za swoje zachowanie, zadecyduje sąd.

ea/ij