Skradzioną kabinę WC wystawili na sprzedaż w internecie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skradzioną kabinę WC wystawili na sprzedaż w internecie

Data publikacji 26.07.2011

Skradziony przenośny sanitariat warty niemal 2,5 tysiąca złotych, odnaleźli policjanci na jednej z otwockich posesji. Stało się to zaraz po tym, jak został on wystawiony na aukcji internetowej jednego z portali. W tej sprawie zatrzymano już 48- letniego mężczyznę, który zamieścił w Internecie ogłoszenie o jego sprzedaży.

Policjantów z Otwocka o oferowanej w Internecie kabinie sanitarnej, poinformował jeden z pracowników firmy zajmującej się sprzedażą i obsługą takich właśnie przenośnych sanitariatów.

Funkcjonariusze szybko ustalili, kto kryje się pod nickiem oferującym sanitariat na portalu i jeszcze tego samego dnia wieczorem, mundurowi znaleźli się na jednej z posesji w Otwocku. Oferowany sanitariat odnalazł się za przydomowym garażem.

Obecny „właściciel” 48- letni mieszkaniec Otwocka, w internetowej aukcji warty 2,5 tysiąca złotych sanitariat zaoferował za 1200 złotych.

Kabina pozbawiona została już numerów identyfikacyjnych i znaku graficznego prawdziwego właściciela.

W tej sprawie policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań. Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że na przestrzeni ostatnich miesięcy na terenie całego kraju doszło do kilku kradzieży tego typu kabin.

ak, js