W ataku złości uszkodził dwa pojazdy - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W ataku złości uszkodził dwa pojazdy

Data publikacji 28.07.2011

Policjanci z Ursusa zatrzymali 21-letniego Kamila G., który na ulicy Bohaterów Warszawy najpierw kopnął w drzwi przejeżdżającego forda, a następnie wbił nóż w dach stojącego w pobliżu opla insignię. Właściciele uszkodzonych samochodów straty wycenili na 10700 złotych. Mężczyzna odpowie także za kierowanie gróźb karalnych wobec świadka zdarzenia. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Po 20:30 policjanci z Ursusa zostali wezwani na ulicę Bohaterów Warszawy, gdzie młody mężczyzna najpierw kopnął w przejeżdżającego forda, a następnie wbił nóż w dach stojącego na parkingu opla insignię. Z relacji kierowcy forda wynikało, że sprawca szedł w towarzystwie kobiety i mężczyzny.

Funkcjonariusze dosłownie kilka minut później zatrzymali 21-letniego Kamila G. Mężczyzna był pijany, w organizmie miał 3 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu prowadzącym sprawę policjantom tłumaczył, że niewiele pamięta z tego zdarzenia. Wczoraj Kamil G. usłyszał zarzut za uszkodzenie mienia oraz kierowanie gróźb karalnych wobec świadka zdarzenia. Właściciele uszkodzonych pojazdów straty oszacowali na 10700 złotych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ec