Groził, że zabije siostrę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Groził, że zabije siostrę

Data publikacji 28.07.2011

Paweł K. już od 2005 roku urządzał awantury w swoim domu rodzinnym. 48-latek groził pozbawieniem życia swojej siostrze. Wczoraj pijany mężczyzna wrócił około 17:00. Przerażona kobieta uciekła z domu, a potem wezwała na pomoc policję. Po wytrzeźwieniu, mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Od 2005 roku 48-letni mężczyzna groził pozbawieniem życia swojej siostrze. Z dnia na dzień sytuacja stawała się co raz bardziej poważna. W tym lokalu policja interweniowała nie raz. Prowadzonych było już kilka spraw w sądzie, ostatnie zawiadomienie zostało złożone w styczniu tego roku, ale mężczyzna nic sobie z tego nie robi.

Wczoraj po południu, pijany 48-latek wrócił do domu. Mężczyzna wyzywał kobietę i groził, że ją zabije. Kobieta uciekła z domu, brat wybiegł za nią. Na szczęście nie dogonił siostry, która w międzyczasie wezwała policję. Nietrzeźwy Paweł K. został zatrzymany.

48-latek trafił do izby wytrzeźwień. Gdy doszedł do siebie policjanci z dochodzeniówki przedstawili mu zarzuty. Mężczyzna odpowie teraz za groźby karalne wobec siostry. Na najbliższe 5 lat może trafić do więzienia.

ec