Usłyszeli zarzuty za uszkodzenie pojazdów - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszeli zarzuty za uszkodzenie pojazdów

Data publikacji 29.07.2011

Policjanci z Mokotowa wspólnie ze stołecznymi wywiadowcami zatrzymali czterech mężczyzn, którzy uszkodzili zaparkowane przy ulicy Kazimierzowskiej pojazdy oraz drzwi do bramy wejściowej budynku. 34-letni Robert M., 18-letni Dominik P., 19-letni Cyprian S. oraz 18-letni Bartłomiej I. zostali osadzeni w policyjny areszcie i już usłyszeli zarzuty za uszkodzenie mienia. Za czyn ten grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mokotowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Kazimierzowskiej grupa młodych mężczyzn skacze po pojazdach i urywa w nich lusterka. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli czterech mężczyzn, którzy niszczyli zaparkowane samochody oraz uszkodzili drzwi do bramy wejściowej budynku. Na widok mundurowych wandale zaczęli uciekać. Jednak funkcjonariusze wspólnie ze stołecznymi wywiadowcami zatrzymali 34-letniego Roberta M., 18-letniego Dominika P., 19-letniego Cypriana S. oraz 18-letniego Bartłomieja I. Jak się okazało zatrzymani zniszczyli trzy auta.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i już usłyszeli zarzuty za uszkodzenie mienie za co grozi im kara do 5 lat więzienia.

ac