Zatrzymany diler heroiny - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany diler heroiny

Data publikacji 29.07.2011

Na początku była operacyjnie zdobyta informacja o tym, że Marcin S. handluje heroiną. Zaraz potem policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową przystąpili do sprawdzeń, ustaleń i obserwacji. Kiedy wszystko było już pewne, a materiał dowodowy zgromadzony, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Kiedy do policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej dotarła informacja o pewnym dilerze działającym na terenie naszej dzielnicy, natychmiast przystąpili do działania.

W zasadzie błyskawicznie wykonali niezbędne sprzwdzenia operacyjne, kilka ustaleń, do tego obserwacja i wszystko było już jasne. Faktycznie Marcin S. trudnił się handlem heroiną. W momencie, kiedy funkcjonariusze mieli już materiały dowodowe świadczące o winie mężczyzny, zatrzymali go w jego własnym mieszkaniu.

W prokuraturze usłyszał zarzut. Grozi mu do 10 lat więzienia.  Stróże prawa zapowiadają, że sprawa ma charakter rozwojowy, sprawdzają aktualnie z kim mógł współpracować podejrzany.

ak