Za narkotyki i łapówkę trafił do celi - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Za narkotyki i łapówkę trafił do celi

Data publikacji 29.07.2011

Dzięki czujności pracownika ochrony jednego z lokali, nowodworscy policjanci zatrzymali Andrzeja S. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie marihuany. 22-latek próbował „wykupić się”, proponując każdemu z interweniujących policjantów po 100 złotych. W ten sposób tylko się pogrążył. W najbliższym czasie odpowie za swoje zachowanie.

Wszystko wydarzyło się podczas imprezy w jednym z lokali w powiecie nowodworskim. Wówczas to pracownik ochrony zauważył, że młody człowiek ma torebkę z suszem roślinnym. Skojarzył, że może być to narkotyk. O swoim odkryciu powiadomił nowodworskich policjantów, którzy przyjechali i zabezpieczyli torebkę. Okazało się, że była to marihuana. Dlatego też imprezowicz, Andrzej S. został zatrzymany.

Zanim 22-latek trafił do policyjnej celi, zdążył pogrążyć się jeszcze bardziej. Zaproponował bowiem funkcjonariuszom po 100 złotych, w zamian za odstąpienie od dalszych czynności. Mundurowi pouczyli mężczyznę, że swoim zachowaniem łamie prawo. Następnie sprawę przejął prokurator, który przesłuchał zatrzymanego i przedstawił mu zarzut posiadania środków odurzających oraz usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej.

ec