Tragiczny wypadek drogowy w Piasecznie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek drogowy w Piasecznie

Data publikacji 15.09.2011

Dzisiaj rano na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Energetycznej doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn bmw wpadło w poślizg i uderzyło w słup oświetleniowy. Na miejscu zginęły 3 osoby, dwóch pasażerów i kierowca samochodu.

Informacja o tym tragicznym w skutkach wypadku drogowym dotarła do policjantów o czwartej nad ranem. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy wykonywali czynności procesowe na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca bmw najprawdopodobniej na łuku drogi wpadł w poślizg, po czym samochód dachował i z dużym impetem uderzył w słup oświetleniowy. Auto odbijając się od słupa sunęło jeszcze po jezdni kilkadziesiąt metrów.

Na miejscu śmierć poniosło 3 młodych mężczyzn w wieku od 20 do 21 lat. Policjanci oraz Prokuratorzy ustalać będą teraz przyczyny i okoliczności tego wypadku. W wyjaśnieniu szczegółów dotyczących zdarzenia kluczowe okazać się mogą zeznania 20-latka, który zgłosił się do komendy powiatowej policji w Piasecznie twierdząc, że był jednym z pasażerów bmw.

Mężczyzna został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu we krwi. Kiedy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

Utrudnienia w ruchu trwały do 10:30. Policjanci dla wszystkich kierowców jadących w stronę Piaseczna zorganizowali objazdy przez miejscowość Mysiadło.

rsz.