Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni odzyskali hondę wartą 70 tys. złotych i zatrzymali dwie osoby

Data publikacji 25.10.2011

Kryminalni z Mokotowa zatrzymali Rafała M . oraz Annę P., którzy dwa dni wcześniej skradli hondę o wartości prawie 70 tys. złotych. Auto odzyskano. 31-letni mężczyzna oraz jego 35-letnia wspólniczka wpadli, kiedy próbowali odjechać skradzionym samochodem. Oboje usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Dzisiaj o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat więzienia.

Jak ustalili policjanci, do kradzieży hondy o wartości blisko 70 tys. złotych doszło przy ulicy Bruna. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej ustalili, że kradzieży dokonali Rafał M. oraz jego znajoma Anna P. 31-latek był już wielokrotnie notowany za włamania oraz kradzieże. Kryminalni przygotowali działania, podczas których zatrzymali kobietę oraz mężczyznę.

Rafałowi M. oraz Annie P. przedstawiono już zarzut kradzieży włamaniem. Wczoraj prokurator wystąpił z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie. Grozi im kara do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy. Niewykluczone, że 31-latek oraz jego 35-letnia znajoma mają związek z innymi kradzieżami samochodów na terenie Warszawy. Policjanci nie wykluczają również innych zatrzymań.

 

ak, mb

 

Ładowanie odtwarzacza...