Zatrzymani i doprowadzeni do jednostek penitencjarnych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani i doprowadzeni do jednostek penitencjarnych

Data publikacji 25.10.2011

Policjanci z Leszna i Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali dwóch mężczyzn. Wobec Pawła W. sąd wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, natomiast Jana S. poszukiwali policjanci z Ełka na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do jednostek penitencjarnych, gdzie odbywać teraz będą karę pozbawienia wolności.

Najpierw w ręce policjantów z Leszna wpadł Paweł W. Z uzyskanej informacji funkcjonariusze poznali miejsce jego pobytu. Wczoraj przed południem mundurowi zauważyli mężczyznę idącego chodnikiem. Natychmiast podjęli wobec niego interwencję i potwierdzili tożsamość mężczyzny. Paweł W. został zatrzymany, a następnie na podstawie nakazu wydanego przez sąd doprowadzony do zakładu karnego.

Kilka minut po 2.00 dzisiejszej nocy policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali kolejną osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. Jan S. poszukiwany był przez policjantów z Ełka. Za 41-latkiem sąd wydał list gończy. Zgodnie z jego dyspozycją mężczyzna został doprowadzony do aresztu śledczego.

 

ak, ego