Kradł elementy pisuarów na uczelni - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł elementy pisuarów na uczelni

Data publikacji 27.10.2011

W ręce mokotowskich policjantów trafił 35-latek. Mężczyzna kradł rurki do automatów pisuarowych w toaletach. Wpadł na terenie jednej z uczelni. Został przyłapany przez ochronę obiektu. Funkcjonariusze w jego plecaku znaleźli 9 takich elementów. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi zostali wezwani na interwencję do budynku jednej z uczelni. Jak ustalili policjanci, został tam ujęty sprawca kradzieży. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna prawdopodobnie ukradł z męskich toalet elementy do pisuarów. Ich brak stwierdziła osoba sprzątająca pomieszczenia, która natychmiast zaalarmowała ochronę obiektu. Kiedy pracownik ochrony zauważył nieznanego mu mężczyznę, postanowił sprawdzić, co robi na terenie uczelni. Miał on przy sobie plecak, którego jednak nie chciał pokazać ochroniarzowi.

Kiedy na miejscu pojawił się policyjny patrol, okazało się że w plecaku 35-latka są rurki, które zniknęły kilka minut wcześniej z toalet. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przesłuchany.

dt, mb

 

Ładowanie odtwarzacza...