Szpitalna złodziejka zatrzymana - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szpitalna złodziejka zatrzymana

Data publikacji 12.01.2012

Trzy zarzuty kradzieży laptopów pacjentom i pracownikowi szpitala przy Czerniakowskiej usłyszała 25-letnia Anna B. Kobieta dopuściła się kradzieży w grudniu ubiegłego roku i styczniu tego roku. Dobrowolnie poddała się karze 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 i obowiązkowi naprawienia szkody.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali już po raz kolejny 25-letnią Annę B. Doskonałe rozpoznanie funkcjonariuszy doprowadzało ich do kobiety, po zgłoszeniach kradzieży laptopów. Łupem złodzieja na przełomie roku padły trzy laptopy. Dwa z nich należały do pacjentów szpitala przy Czerniakowskiej, trzeci – to była własność pracownika tego szpitala.

Kiedy policjanci ustalili, że za kradzieżami stoi dobrze im znana Anna B. pozostawało tylko zatrzymanie kobiety. Wpadła w ręce funkcjonariuszy wczoraj o 10.00 przy ul. Wenedów.

Policjanci przedstawili jej trzy zarzuty kradzieży. Kobieta dobrowolnie poddała się karze.

Przypomnijmy, Anna B. była zatrzymywana już dwukrotnie przez śródmiejskich policjantów Na swoim koncie ma włamanie do mieszkania i kradzież laptopa znanej aktorce.

ea/ah