200 gramów narkotyków przewoził pociągiem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

200 gramów narkotyków przewoził pociągiem

Data publikacji 29.08.2012

Nowodworscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 31-letniego Daniela G., mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna przewoził w pociągu prawdopodobnie 100 gramów amfetaminy i 100 gramów marihuany w torbie reklamowej. 31-latkowi grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego w ubiegłą sobotę wieczorem w ramach kontroli bezpieczeństwa w pociągach wybrali się w trasę między Nowym Dworem Mazowieckim, a Nasielskiem. W jednym z wagonów zauważyli mężczyznę, który wyglądał na odurzonego przez narkotyki. W ręku trzymał kurczowo czarną foliową torbę i zachowywał się nerwowo jakby się czegoś bał. Mundurowi podeszli do niego i wylegitymowali. Na widok policjantów mężczyzna jeszcze bardziej spanikował. Ja się później okazało w „reklamówce” przewoził torebkę z białym proszkiem oraz z suszem roślinnym.

Daniel G., został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Kryminalni przebadali zawartość torebek. 100 gramów białego proszku było amfetaminą, a 100 gramów suszu marihuaną. 31-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj Sąd w Nowym Dworze Mazowieckim zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

KSP/sk