Posiadał prawie 1000 porcji haszyszu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał prawie 1000 porcji haszyszu

Data publikacji 27.02.2013

Zabezpieczone prawie 1000 porcji haszyszu i zatrzymany Patryk B. to wynik pracy operacyjnych z Pragi Północ. Funkcjonariusze znaleźli narkotyki w lokalu na Białołęce, gdzie przebywał podejrzany mężczyzna. Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych, 23-latek trafił na przesłuchanie do prokuratora. Patryk B. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z północnopraskiej komendy, w wyniku czynności operacyjnych zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który był podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W lokalu, który zajmował Patryk B. funkcjonariusze znaleźli prawie 1000 porcji haszyszu i ponad gram marihuany.

Podejrzany mężczyzna trafił do policyjnej celi, narkotyki zostały zabezpieczone. Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych, 23-latek trafił na przesłuchanie do prokuratora. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ms