Poszukiwany ukrył się w ziemniakach - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ukrył się w ziemniakach

Data publikacji 07.03.2013

Nowodworscy kryminalni zatrzymali wczoraj 50-letniego Waldemara W., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna prawdopodobnie ukrywał się chcąc uniknąć zasądzonej kary. 50-latek trafił do policyjnej celi, a następnie zostanie doprowadzony do aresztu, aby odbyć karę za kradzież.

Waldemar W., miał wyrok pozbawienia wolności za kradzież. Nie stawił się jednak do zakładu karnego, aby go odbyć. Sąd w Nowym Dworze Mazowieckim zarządził poszukiwania mężczyzny listem gończym. Do działań przystąpili kryminalni naszej komendy.

Wczoraj po godznie 15.00 policjanci dowiedzieli się, że poszukiwany 50-latek może przebywać na terenie jednej z posesji w gm. Zakroczym. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Podczas przeszukania budynków gospodarczych za "ścianą" worków z ziemniakami, jeden z policjantów zobaczył głowę ukrywającej się tam osoby. Kiedy funkcjonariusz podszedł bliżej zobaczył  mężczyznę, który schował się za workami.

Okazało się, że to poszukiwany Waldemar W. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Teraz zostanie przewieziony do zakładu karnego gdzie odbędzie swój wyrok.

sk/ps