Nielegalną broń ukrył w psiej budzie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nielegalną broń ukrył w psiej budzie

Data publikacji 07.06.2013

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw zatrzymali 28-letniego mieszkańca Ząbek, który posiadał broń i amunicję bez wymaganego zezwolenia. Mężczyzna ukrył 2 jednostki broni w psiej budzie na swojej posesji. Kacper W. będzie odpowiadał za posiadanie broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

Praca operacyjna policjantów wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP doprowadziła do zatrzymania 28-letniego Kacpra W., który na swojej posesji w Ząbkach ukrywał nielegalnie posiadaną broń. 

W psiej budzie policjanci znaleźli dwie sztuki broni: sztucer i strzelbę gładkolufową oraz kilka sztuk amunicji, na które właściciel nie miał zezwolenia. Mężczyzna nie krył zdziwienia, kiedy mundurowi wyjęli z budy zawinięty w bluzę sztucer i strzelbę owiniętą  workami na śmieci oraz amunicję. 

28-latkowi został przedstawiony zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji. Mężczyzna przyznał się do posiadania broni i dobrowolnie poddał karze roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Zapłaci też 800 złotych grzywny. 

ea