Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Data publikacji 15.07.2013

Kryminalni z Mokotowa zatrzymali kolejne osoby, które mają na swoim koncie przestępstwa narkotykowe. 31-letni Dominik Ś. przez ostatnie miesiące sprzedawał narkotyki, a u 20-letniej Karoliny K. policjanci zabezpieczyli ponad 20 gramów marihuany. Obydwoje usłyszeli już zarzuty i zostali objęci policyjnym dozorem. Za handel środkami odurzającymi grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że jeden z mieszkańców Mokotowa prawdopodobnie sprzedaje narkotyki. Wszystko wskazywało na to, że mieszka z nim dziewczyna, która również może mieć związek z tym procederem.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę w rejonie miejsca jego zamieszkania. Chwilę później w ich ręce trafiła także 20-latka. W mieszkaniu Dominika Ś. kryminalni zabezpieczyli „fifkę” z niewielką ilością roślinnego suszu. Okazało się, że większą ilość narkotyków ma przy sobie kobieta, ponieważ w jej torebce została znaleziona torebka foliowa z roślinnym suszem oraz elektroniczna waga.
 

Kryminalni przewieźli zatrzymanych do komendy, a ponad 21 gramów marihuany zabezpieczyli do sprawy. Policjanci ustalili, że 31-latek handlował narkotykami od stycznia i za to przestępstwo usłyszał zarzut w prokuraturze. Karolina K. odpowie za posiadanie środków odurzających. Obydwoje zostali objęci policyjnym dozorem.

mb/ew