Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Razem z kolegą okradła pracodawcę na blisko 10 tys. złotych

Data publikacji 27.11.2013

Policjanci z Woli zatrzymali 31-latkę, która razem ze swoim znajomym okradła swojego pracodawcę. Oboje podejrzewani są o dokonanie włamania do magazynu skąd skradli 120 telefonów komórkowych, powodując straty na blisko 10 tys. złotych. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzą w tymczasowym areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku listopada właściciel jednej z firm w dzielnicy zgłosił kradzież znacznej ilości telefonów komórkowych. Natychmiast po zgłoszeniu sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Zabezpieczone na miejscu ślady kryminalistyczne oraz ustalenia policjantów doprowadziły na trop sprawców. Szybko wyszło na jaw, że czynu tego dokonała pracownica firmy, 31-letnia Wiktoria S. razem ze swoim znajomym 34-letnim Sylwestrem P.

Oboje zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za ten czyn grozi kara do 10 lat więzienia.

jb/aw