Awantura domowa zakończona dozorem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Awantura domowa zakończona dozorem

Data publikacji 28.11.2013

Policjanci pełniący służbę na terenie gminy Stare Babice zatrzymali w pościgu Bartosza O. po tym, gdy zaatakował nożem swoją partnerkę i uciekł z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. 24-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała pokrzywdzonej, a prokurator objął go dozorem Policji.

Po północy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie awantury domowej, podczas której kobieta zraniona została nożem. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego. Okazało się, że sprawca przed ich przybyciem zdążył uciec. Funkcjonariusze po ustaleniu wstępnych okoliczności niezwłocznie udali się w poszukiwanie napastnika w okolice, gdzie po raz ostatni widziany był przez świadka. W chwili zatrzymania Bartosz O. był nietrzeźwy. Miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie.

W tym czasie ranna kobieta przewieziona została do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawą zajęli się detektywi z komendy w Starych Babicach. Zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 24-latkowi zarzutu uszkodzenia ciała pokrzywdzonej. Prokurator objął mężczyznę dozorem Policji. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ego