Napadł z nożem na kobietę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Napadł z nożem na kobietę

Data publikacji 12.12.2013

W ręce kryminalnych z Pragi Północ wpadł podejrzany o napaść na kobietę Z ustaleń policjantów wynikało, że w nocy sprawca napadł na pokrzywdzoną, przy użyciu noża zażądał wydania torebki wraz z zawartością, po czym uciekł. W prokuraturze podejrzany Hubert R. usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło pod koniec września br. Było po 3.00 w nocy. Do wracającej do domu kobiety podbiegł mężczyzna. Kiedy kobieta wchodziła do klatki schodowej, sprawca nagle popchnął ją. Pokrzywdzona upadła na ziemię. Po chwili napastnik przy użyciu noża zażądał wydania torebki wraz z zawartością. Po chwili uciekł.

Sumienna i rzetelna praca kryminalnych z Pragi Północ doprowadziła do ustalenia i zatrzymania podejrzanego mężczyzny. Śledczy z Pragi Północ zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu. W prokuraturze Hubert R. usłyszał zarzut rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Sąd zastosował wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwo.

ea/ms

Ładowanie odtwarzacza...