Usłyszał zarzuty za włamania do kiosków - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzuty za włamania do kiosków

Data publikacji 23.06.2014

Kryminalni z Żoliborza we współpracy z mundurowymi z Bielan wytypowali i zatrzymali osobę podejrzaną o dokonanie trzech kradzieży z włamaniem do kiosków znajdujących się na terenie obu dzielnic. Mężczyzna wyniósł towar o łącznej wartości ponad 20 000 złotych. Janusz S. już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pierwsze włamanie miało miejsce w kwietniu. Sprawca po uprzednim wybiciu szyby dostał się do środka, skąd dokonał kradzieży papierosów. Kryminalni zajęli się typowaniem włamywacza. Kolejne włamania miały miejsce na początku maja. Łupem sprawcy również padły papierosy. Pokrzywdzeni oszacowali straty na 20 000 złotych.

Kryminalni z Żoliborza przeprowadzili szereg czynności zmierzających do wytypowania, ustalenia i zatrzymania sprawcy włamań do trzech kiosków. We współpracy z mundurowymi z Bielan, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania do trzech kiosków.

Janusz S. trafił do policyjnego aresztu. Dochodzeniowcy już przedstawili mu zarzuty za kradzież z włamaniem do kiosków. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/eb