Zabezpieczono u niego ponad 50 gramów narkotyków - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono u niego ponad 50 gramów narkotyków

Data publikacji 02.10.2014

Łącznie ponad 50 gramów narkotyków, w tym marihuany, metaamfetaminy i ecstasy zabezpieczyli policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego i zespołu kryminalnego z Halinowa u 26-letniego Mateusza T. z gminy Dębe Wielkie. Mężczyzna miał ukryte ponad 10 gramów narkotyków w bieliźnie, a pozostałe ponad 40 gramów trzymał u siebie w domu. 26-latek usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego Komisariatu Policji w Halinowie patrolowali teren dębskiej gminy. W okolicy miejscowości Ruda postanowili sprawdzić dwóch mężczyzn, pod kątem nielegalnego posiadania środków odurzających.

Przy jednym z nich, 26-letnim Mateuszu T. z dębskiej gminy, mundurowi znaleźli i zabezpieczyli ponad 10 gramów narkotyków, w zawiniątkach ukrytych w bieliźnie. Była tam między innymi: metaamfetamina, marihuana i ecstasy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z zespołu kryminalnego postanowili sprawdzić dom, w którym mieszkał. Tam też znaleziono narkotyki w postaci ponad 40 gramów marihuany.

Mateuszowi T. przedstawiono już zarzuty karne nielegalnego posiadania ponad 50 gramów różnych środków odurzających. Mężczyzna przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

ea/dn
 

Ładowanie odtwarzacza...