Policjanci odzyskali przywłaszczoną toyotę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali przywłaszczoną toyotę

Data publikacji 09.10.2014

Policjanci zajmujący się przestępczością samochodową po wpłynięciu zawiadomienia o przywłaszczeniu toyoty wartej 170 tysięcy złotych odzyskali auto i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. 24-letni Piotr Ł. usłyszał zarzut, a pokrzywdzona odzyskała swoją własność.

Do komendy przy ulicy Grenadierów zgłosiła się kobieta, która złożyła zawiadomienie o przywłaszczeniu samochodu. Z relacji pokrzywdzonej wnikało, że toyotę wartą 170 tysięcy złotych oddała do naprawy do warsztatu, a potem w żaden sposób nie mogła jej odzyskać. Sytuacja taka trwała ponad miesiąc.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową i narkotykową. Błyskawicznie wykonali niezbędne ustalenia i sprawdzenia, po czym pojawili się w warsztacie, zabezpieczyli przywłaszczony pojazd i zatrzymali 24-letniego Piotra Ł.

Po przesłuchaniu świadków i skompletowaniu materiału procesowego mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia samochodu, a właścicielka auta odzyskała swoją własność.

ea/jw