Brutalnie pobili i trafili do aresztu na trzy miesiące - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Brutalnie pobili i trafili do aresztu na trzy miesiące

Data publikacji 20.10.2014

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o brutalne pobicie. Do zdarzenia doszło kilka dni temu na warszawskim Targówku. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy bili pokrzywdzonego po głowie, zadawali ciosy pięściami i kopali po twarzy i głowie, w wyniku czego mężczyzna z obrażeniami ciała, trafił do szpitala. Funkcjonariusze zaalarmowani o całym zdarzeniu, w trakcie pościgu za sprawcami, zatrzymali dwóch podejrzanych mężczyzn. W prokuraturze podejrzani usłyszeli zarzut pobicia powodując ciężki uszczerbek na zdrowiu. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu, Eryk S. i Krzysztof B. trafili do aresztu na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na warszawskim Targówku. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy spotkali znaną im osobę. W pewnej chwili rzucili się na mężczyznę. Wspólnie bili go pięściami i kopali po głowie i całym ciele. W wyniku doznanych obrażeń, mężczyzna został zabrany karetką pogotowia do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Zaalarmowani o całym zdarzeniu policjanci z komisariatu na Targówku rozpoczęli poszukiwania podejrzewanych osób. W ich ręce wpadł Eryk S. (28 l.) i Krzysztof B. (24 l.).

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego, podejrzani zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pobicia, który skutkuje ciężkim uszkodzeniem ciała. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec dwójki podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

ms/aw