Z zazdrości bił drewnianą pałką - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z zazdrości bił drewnianą pałką

Data publikacji 22.10.2014

Policjanci z komisariatu Policji na warszawskiej Białołęce ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca wyjął z bagażnika drewnianą pałkę i uderzał nią mężczyznę, który chwilę wcześniej „zaczepiał” jego dziewczynę. Po chwili odjechał z partnerką. Pokrzywdzony mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Szymon P. już usłyszał zarzut. Decyzją prokuratora 32-latek został objęty dozorem policyjnym.

Do zdarzenia doszło we wrześniu na warszawskiej Białołęce. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca, po tym jak mężczyzna „zaczepiał” jego dziewczynę w sklepie, kiedy wyszedł, udał się prosto do samochodu i wyjął z bagażnika drewnianą pałkę. Po chwili, zaczął nią uderzać „na oślep” po ciele mężczyzny. Niedługo po tym odjechał. Pobity mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami ciała.

Kryminalni z komisariatu na Białołęce ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim Szymon P., który trafił prosto do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego, 32-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora, 32-latek został objęty dozorem policyjnym.

ea/ms