Dozór za handel narkotykami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za handel narkotykami

Data publikacji 23.10.2014

Policjanci z Ursynowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Funkcjonariusze zabezpieczyli 24 torebki z amfetaminą, które znaleźli w schowku na klatce schodowej. Wczoraj 23-latek został doprowadzony przez mundurowych do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ursynowskiego wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu uzyskali informację, że osobą, która prawdopodobnie handluje narkotykami jest Marcin M. Funkcjonariusze ustalili, że 23-latek może przebywać w mieszkaniu u swojej krewnej. W rejonie tego bloku policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że ukrył on narkotyki w schowku na klatce schodowej. Policjanci zabezpieczyli tam 24 torebki z białym proszkiem.

Policjanci przewieźli 23-latka do komisariatu. Po zbadaniu zabezpieczonej substancji wyszło na jaw, że jest to blisko 20 gramów amfetaminy. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna jakiś czas temu sprzedał narkotyki innej osobie. Po zebraniu niezbędnego materiału w tej sprawie mundurowi doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Marcin M. jest podejrzany o posiadanie narkotyków i handel nimi. Wczoraj został objęty policyjnym dozorem. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

ea/mb