Ukrył narkotyki w kominku - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył narkotyki w kominku

Data publikacji 22.07.2009

Policjanci z Błonia ustalili mężczyznę, który miał związek z przestępczością narkotykową. Kryminalni ze Starych Babic zatrzymali Radosława C. Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania 20-latka zabezpieczyli środki odurzające. W poduszce schowanej w kominku ujawnili 10 torebek z amfetaminą i torebkę marihuany, którą miał schowaną w portfelu. Policjanci zabezpieczyli również użytkowany przez Radosława C. komputer w związku z podejrzeniem nielegalnego oprogramowania.

Policjanci z błońskiego komisariatu ustalili, że jeden z mieszkańców Błonia może mieć związek z przestępczością narkotykową. Swoją wiedzą podzielili się z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego komendy w Starych Babicach, którzy postanowili to sprawdzić. Kryminalni podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny ujawnili środki odurzające. 10 porcji amfetaminy znaleźli w poduszce schowanej w kominku, a torebkę marihuany w portfelu 20-latka. Policjanci zabezpieczyli również telefon komórkowy i komputer użytkowany przez młodego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalą, czy jego oprogramowanie było legalne.

Radosław C. usłyszał już wczoraj zarzut posiadania środków odurzających, do którego przyznał się i poddał dobrowolnie karze roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata oraz nadzór kuratora. Mężczyzna już wcześniej był notowany przez Policję w związku z posiadaniem narkotyków.

/ego/