Kradła tylko czekoladki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradła tylko czekoladki

Data publikacji 23.07.2009

26-letnia mieszkanka Tłuszcza zapragnęła słodyczy w jednym z otwockich supermarketów. Nie było by w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie to, że nie zamierzała za nie zapłacić, a skradziona ilość ledwo mieściła się w jej plecaku. Wartość skradzionych czekoladek pracownicy sklepu oszacowali na 500 złotych.

Ochrona sklepu zarejestrowała moment, gdy młoda kobieta w dziale słodyczy wkłada do plecaka czekoladki. Niestety tamtego dnia kobieta zdążyła wybiec ze sklepu i tyle ją widziano.

Ostrzeżeni pracownicy ochrony sklepowej tę samą kobietę zauważyli w sklepie dzień później. Natychmiast o jej pojawieniu się w dziale słodyczy powiadomili policjantów patrolujących ulice miasta. Zatrzymana kobieta nie przyznawała się do kradzieży.Zabezpieczone zdjęcia z monitoringu wyraźnie pokazały moment kradzieży i ucieczkę przez linię kas.

26-latkę interesowały wyłącznie czekoladki firmy o nazwie, która w wolnym tłumaczeniu oznacza „dziękuję”…Edyta O. trafiła do otwockiej komendy. Będzie odpowiadała za kradzież. Funkcjonariusze ustalają, czy podobne kradzieże nie miały miejsca w innych otwockich sklepach.

ea/js