Amfetamina w saszetce - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetamina w saszetce

Data publikacji 24.07.2009

W ręce kryminalnych ze Starych Babic wpadła kolejna osoba posiadająca narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 20 torebek z amfetaminą, które 32-latek schował w przypiętej do paska saszetce. Artur P. został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni ze Starych Babic zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nie lekceważą żadnej informacji, jakie do nich docierają. Ustalenia kryminalnych ze Starych Babic wskazywały, że w Błoniu może dojść do handlu narkotykami. Policjantom zależało, aby jak najszybciej ustalić fakty i zatrzymać odpowiedzialne za to osoby. Bardzo skrupulatnie badali środowisko przestępcze i analizowali wszystkie uzyskane informacje. W końcu przystąpili do działania. Zwrócili uwagę na młodego mężczyznę. Z informacji, jakie posiadali, wynikało, ze może on mieć związek z przestępczością narkotykową. Postanowili to sprawdzić.

Podczas legitymowania kryminalni ujawnili schowane w przypiętej do paska saszetce 20 torebek amfetaminy. Artur P. od razu został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Na poczet przyszłej kary funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1.700 złotych, które 32-latek posiadał również przy sobie.

Policjanci ustalają teraz, gdzie kupował narkotyki i czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie środków odurzających wkrótce odpowie przed sądem.

/ego/