Handlował nielegalnym towarem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Handlował nielegalnym towarem

Data publikacji 28.07.2009

Spodnie, kurtki, koszule, polo, t-shirty z podrobionymi znakami towarowymi oferował do sprzedaży 33-letni obywatel Bułgarii. Policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą południowo-praskiej komendy zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli towar, łącznie 628 sztuk różnego rodzaju odzieży i 129 pasków do spodni opatrzonych zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w komendzie rejonowej na Pradze Południe otrzymali informację, że pewien obywatel Bułgarii sprzedaje „podróbki” odzieży na bazarze przy Al. Zamoyskiego.

Podczas przeszukania stoiska 33-latka zabezpieczono bluzy, spodnie, t-shirty i polo z zastrzeżonymi znakami towarowymi, łącznie 628 sztuk różnego rodzaju odzieży i 129 pasków do spodni opatrzonych zastrzeżonymi znakami. Towar wykonany był ze słabej jakości materiału z widocznymi skazami na haftach, znakach towarowych, szwach. Odzież nie miała jednostkowych opakowań i kodów kreskowych. Brak było oryginalnych metek i przywieszek. Część towaru zapakowana była w foliowe torebki, a część znaleziono luzem.

Policjanci z Pragi Południe ustalą teraz, jak długo obywatel Bułgarii zajmował się nielegalnym procederem i skąd pochodzi zabezpieczona odzież.
 

 

ak

Ładowanie odtwarzacza...