Jeden adres dwóch poszukiwanych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeden adres dwóch poszukiwanych

Data publikacji 25.02.2015

Dzielnicowy zatrzymał dwóch poszukiwanych w jednym mieszkaniu. 50-letni Dariusz S. miał do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za 23-letnim Rafałem T. sądy i prokuratura wydały 3 listy gończe. Obaj mężczyźni są już w areszcie śledczym.

Dzielnicowy jednego z rewirów na podstawie otrzymanej informacji ustalił, że w mieszkaniu na terenie Saskiej Kępy mogą przebywać poszukiwani. Miało to być dwóch mężczyzn. Policjant natychmiast udał się pod wskazany adres, na miejsce wezwał załogę patrolowo-interwencyjną i przystąpił do działania.

We wskazanym lokalu znajdowało się kilka osób. Dzielnicowy wśród nich rozpoznał obu poszukiwanych. Podczas legitymowania tylko jeden z nich podał swoje prawdziwe dane, drugi próbował się ratować, wiedział że jest poszukiwany i początkowo wprowadził w błąd policjanta. Wszystko wyjaśniło się w komendzie przy ulicy Grenadierów, obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

50-letni Dariusz S. miał do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności, a za 23-letnim Rafałem T. wydano aż 3 listy gończe. Po skompletowaniu dokumentacji i wykonaniu niezbędnych czynności obaj mężczyźni trafili do aresztu śledczego.

ea/jw