Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę ze znaczną ilością narkotyków

Data publikacji 27.02.2015

Ponad 200 gramów marihuany i około 4 gramy haszyszu zabezpieczyli kryminalni z Pragi Północ i zatrzymali w tej sprawie 30-letniego mężczyznę. Śledczy, zebrali materiał dowodowy i przekazali Krzysztofa O. na przesłuchanie do prokuratury. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec 30-latka, decyzją prokuratora, został zastosowany dozór policyjny.

Policjanci z wydziału kryminalnego z północnopraskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny znajdujący się w torebce foliowej. Policjanci podejrzewali, że są to narkotyki. Wstępne badanie wykazało, że w reklamówce znajduje się znaczna ilość marihuany i haszysz.

Krzysztof O. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. 30-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją Prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

ms