Dusił matkę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dusił matkę

Data publikacji 31.07.2009

Po powrocie do kraju znowu zaczął być agresywny wobec matki. Żądał od niej pieniędzy za to, że przestanie się znęcać. Gdy pewnego dnia zaczął ją dusić, kobieta wyrwała się 22-latkowi i wezwała policjantów z Otwocka. Syn został zatrzymany. Jego sprawa zostanie skierowana do sądu.

Po wyczerpaniu, jak się wydawało, wszelkich metod terapii i leczenia w kraju matka postanowiła wysłać syna za granicę. Była przekonana, że u swoich znajomych chłopak poprzez ciężką pracę wyrwie się z uzależnienia. Po dwóch latach 22-letni syn wrócił.

Natychmiast po powrocie, w domu państwa S. doszło do konfliktu. Syn był coraz bardziej agresywny w stosunku do matki. Żądał pieniędzy w zamian za zaprzestanie awantur. Rozmowy i próby wysłania go do poradni napotykały na kolejną falę wzburzenia ze strony syna.

W trakcie kolejnej kłótni syn zaczął dusić kobietę. Wykorzystując chwilę nieuwagi syna, kobiecie udało się wyswobodzić i wybiec z domu. W trakcie policyjnej interwencji chłopak skierował swój atak w stronę mundurowych. Został obezwładniony i przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz dochodzeniowcy skierują sprawę do sądu. 22-latek odpowie za znęcanie się nad matką.

 

ak, js