Chował narkotyki przed policjantami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chował narkotyki przed policjantami

Data publikacji 31.07.2009

Policjanci z Ursynowa pełniąc służbę ponadnormatywną skontrolowali 19-latka. Na ich widok mężczyzna chciał ukryć w skarpecie dowody winy przeciwko sobie. Okazało się, że schował tam torebkę z marihuaną. W kieszeni spodni miał także białe tabletki, najprawdopodobniej ekstazy. W środku nocy Piotr K. trafił do policyjnej celi. Twierdził, że narkotyki znalazł na ulicy. Teraz odpowie za nieprzestrzeganie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Dobiegała 2.00, kiedy nocną służbę ponadnormatywną kontynuował patrol z Ursynowa. Przy jednej z ulic zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Nagle jeden z nich szybko wepchnął coś za ściągacz skarpety. Wszystko wskazywało na to, że zwyczajnie chciał coś ukryć. Gest Piotra K. wypatrzyli funkcjonariusze. Skontrolowali obu 19-latków.

Jak się okazało, Piotr K. w skarpecie ukrył marihuanę. dodatkowo policjanci w kieszeni jego spodni odkryli tabletki, najprawdopodobniej ekstazy. 19-latek w środku nocy trafił do policyjnej celi. Dzisiaj tłumaczyć się będzie śledczym z Ursynowa. Usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ak, ao