Trzeźwy poranek w Warszawie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trzeźwy poranek w Warszawie

Data publikacji 03.08.2009

115 kontroli pojazdów i dwóch nietrzeźwych kierujących - to efekt akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej dzisiaj w Al. Jerozolimskich przy ul. Ryzowej. Zatrzymani kierowcy odpowiedzą za wykroczenia, stężenie alkoholu w ich organizmach nie przekroczyło 0,5 promila.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrole w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Posterunek znajdował się w Al. Jerozolimskich przy ul. Ryżowej. W przeciągu dwóch godzin skontrolowano 115 kierowców. Tym razem „wpadło” dwóch. Mężczyźni odpowiedzą za wykroczenia, stężenie alkoholu w ich organizmach nie przekraczało 0,5 promila.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

 

ak