Auto odzyskane tego samego dnia - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Auto odzyskane tego samego dnia

Data publikacji 03.08.2009

Toyotę yaris skradziono w nocy na Pradze Południe. Już po południu policjanci ze stołecznej „samochodówki” i Pragi Południe odkryli kradzione auto na zamkniętym osiedlu w Ząbkach. Zatrzymano 30-letniego Tomasza M., który próbował uruchomić samochód. Trafił do policyjnego aresztu. Toyotę zwrócono właścicielowi.

Po 15.00 funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową KSP i kryminalni z Pragi Południe zobaczyli na strzeżonym osiedlu przy ul. Powstańców w Ząbkach skradzioną minionej nocy toyotę yaris. Policjanci postanowili obserwować pozostawiony samochód. Po pewnym czasie zobaczyli, że do auta zbliża się młody mężczyzna. Otworzył drzwi od strony kierowcy i wsiadł do środka. Wszystko wskazywało na to, że chce uruchomić pojazd i odjechać.

W tym momencie funkcjonariusze wkroczyli do akcji i zatrzymali zaskoczonego mężczyznę. 30-letni Tomasz M. został przewieziony do komisariatu na Pradze Południe. Trafił do policyjnego aresztu. Skradziony pojazd natomiast został zwrócony właścicielowi.

at

Ładowanie odtwarzacza...