Czy odpowie za zabójstwo? - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czy odpowie za zabójstwo?

Data publikacji 07.08.2009

W trakcie kłótni zadał znajomej kilka ciosów nożem. 24-latka w trakcie operacji zmarła. 39-letni Piotr M. chciał uciec z mieszkania. Wyskoczył przez okno, złamał nogę i trafił do szpitala. Po opatrzeniu został zatrzymany przez policjantów z Targówka do wytrzeźwienia. 5-letniego syna kobiety przekazano pod opiekę babci.

Tuż przed północą policjanci z Targówka odebrali informację, że w mieszkaniu przy ul. Święciańskiej leży ranna kobieta. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol. Wezwano pogotowie ratunkowe. 24-latkę z ranami kłutymi klatki piersiowej zabrano do szpitala. Niestety w trakcie operacji kobieta zmarła. 5-letniego syna, który w tym czasie był w mieszkaniu, funkcjonariusze przekazali pod opiekę babci.

Z relacji świadka wynikało, że w mieszkaniu doszło do kłótni między kobietą i nieznanym mężczyzną, w trakcie której ciężko ranna została 24-latka. Mężczyzna grożąc jej synowi próbował uciekać przez okno. Na skutek upadku z wysokości złamał sobie nogę i trafił do szpitala.

Gdy 39-letni Piotr M. wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany. Policjanci ustalą, jak doszło do tragedii.
 

 

ak