Puchar dla KRP Warszawa VII - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Puchar dla KRP Warszawa VII

Data publikacji 12.06.2015

Zwycięzcami VI Mistrzostw Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji została drużyna KRP Warszawa VII. W rywalizacji uczestniczyło dwanaście drużyn, które przez trzy dni rozgrywały mecze na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer.

 

W VI Mistrzostwach Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji wzięło udział 12 drużyn. Rozgrywki w grupie odbywały się w systemie „każdy z każdym”.

W pierwszym dniu zawodów 10 czerwca br. przeprowadzono rozgrywki grupy A, w skład której weszło 5 drużyn:  KRP Warszawa II, Wydział ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców, KPP Pruszków, KRP Warszawa VII oraz Laboratorium Kryminalistyczne.

W kolejnym dniu zmagały się drużyny z grupy B, w skład której weszło 7 drużyn: KRP Warszawa IV, OPP w Warszawie, KRP Warszawa V, KPP Piaseczno, KPP Mińsk Mazowiecki, Wydział Wywiadowczo-Patrolowy oraz Wydział do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw.

Do fazy pucharowej awansowali: KRP Warszawa II, KRP Warszawa VII, Wydział ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców, Laboratorium Kryminalistyczne, OPP w Warszawie, KRP Warszawa IV, KPP Piaseczno oraz KRP Warszawa V.

W meczu o pierwsze miejsce drużyna z KRP Warszawa VII pokonała zawodników z KRP Warszawa IV  w rzutach karnych 4:3.  Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został zawodnik zwycięskiej druzyny Piot Urban, a najlepszym bramkarzem- Marcin Stolarski z KRP Warszawa IV. Kolejne miejsca zajęli: KRP Warszawa II oraz OPP w Warszawie.

Puchary kapitanom zwycięskich drużyn wręczył podinsp. Sebastian Ciastoń Naczelnik Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP w towarzystwie Janusza Olędzkiego Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer oraz Łukasza Jeziorskiego Burmistrza Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy. Wszyscy gratulowali zawodnikom dobrej kondycji, stosowania zasad fair play, a także sportowej rywalizacji.

Organizatorzy Wydział Doskonalenia Zawodowego KSP i Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII dziękują za pomoc wszystkim osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia zawodów i już teraz zapraszają na przyszłoroczne mistrzostwa.