Ostatni członek grupy wyłudzającej kredyty zatrzymany - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostatni członek grupy wyłudzającej kredyty zatrzymany

Data publikacji 12.08.2009

33-letniego Krzysztofa K. zatrzymali policjanci wydziału dw. z przestępczością gospodarczą komendy na Bielanach. Mężczyzna dołączył do zatrzymanych kilka dni wcześniej 42-letniej Wioletty C. i 41-letniego Rafała S. Zatrzymano wszystkich członków grupy, odpowiedzialnych za wyłudzenia kredytów bankowych na łączną kwotę ponad 200 tys. złotych. Teraz o losie zatrzymanych zadecyduje sąd. Za oszustwa grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze wydziału dw. z przestępczością gospodarczą bielańskiej komendy ostatecznie rozpracowali jedną z grup przestępczych wyłudzających kredyty bankowe na terenie całego kraju. Po zatrzymaniu 42-letniej Wioletty C. i 41-letniego Rafała S. policjanci ustalili ostatniego członka tej grupy.

Do zatrzymania 33-letniego Krzysztofa K. doszło w jego miejscu zamieszkania. Mężczyzna nie krył zaskoczenia, gdy policjanci pojawili się w jego mieszkaniu.

Krzysztof K. został przewieziony do bielańskiej komendy. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. O losie zatrzymanych osób zadecyduje sąd. Za oszustwa grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

at, tk