Odrzucił 26 gramów amfetaminy - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odrzucił 26 gramów amfetaminy

Data publikacji 25.08.2015

Grodziscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy wyrzucił na podłogę torebkę z ponad 26 gramami amfetaminy. Łukasz P. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pełniący służbę na terenie miasta zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie grupy osób, stojących w wejściu do klatki schodowej jednego z bloków. Funkcjonariusze postanowili je wylegitymować. Podchodząc do grupy zauważyli, że na ich widok jeden z mężczyzn wszedł do klatki, wyjął z saszetki jakiś przedmiot i wyrzucił go pod kaloryfer. Policjanci szybko zabezpieczyli torebkę z białym proszkiem, a 34-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków zatrzymali.

Podczas sprawdzania w komendzie zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to ponad 26 gramów amfetaminy. Łukasz P. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 8 lat pozbawienia wolności.

ea/kz