Zatrzymani pijani rodzice - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani pijani rodzice

Data publikacji 20.08.2009

Wczoraj późnym wieczorem policyjna załoga została skierowana do mieszkania w związku z zakłóceniem ciszy nocnej. Na miejscu okazało się, że awanturowali się pijani rodzice. W mieszkaniu oprócz nich była także dwójka małych dzieci. Kobieta i mężczyzna resztę nocy spędzili w izbie wytrzeźwień, a maluchami zaopiekowała się babcia. Teraz nieodpowiedzialnymi rodzicami zajmą się śródmiejscy śledczy i sąd rodzinny.

Wczoraj około 23.00 do oficera dyżurnego dotarła informacja o awanturze w jednym z mieszkań przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie. Wysłana na miejsce policyjna załoga w lokalu zastała dwie pijane awanturujące się osoby i dwójkę małych dzieci. Po badaniu alkomatem ustalono, że kobieta ma ponad 1.5 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna nie poddał się badaniu urządzeniem kontrolnym. Oboje zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień, a maluchami zaopiekowała się ich babcia.

Dzisiaj nieodpowiedzialnymi rodzicami zajmą się nią policyjni śledczy. Materiały postępowania zostaną niezwłocznie przesłane do sądu rodzinnego.

 

ak, to