Pięciu z narkotykami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pięciu z narkotykami

Data publikacji 20.08.2009

Pięć osób podejrzewanych o posiadanie środków odurzających zatrzymali wczoraj wolscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego. 25-letni Tomasz N. miał przy sobie 24 tabletki clonazepamum i torebkę z białym proszkiem. Natomiast w samochodzie, którym podróżowały pozostałe osoby funkcjonariusze zabezpieczyli reklamówkę z marihuaną.

Około 17.00 na Woli policjant z wydziału patrolowo-interwencyjnego zauważył znanego mu z wcześniejszych interwencji 21-letniego Damiana C. Mężczyzna wysiadł z samochodu i wszedł do pobliskiego bloku. Po kilku minutach wrócił, trzymając w dłoni reklamówkę. Auto odjechało. Policjant natychmiast poinformował o zdarzeniu patrole znajdujące się w okolicy oraz funkcjonariuszy CBŚ.

Przy ulicy Magistrackiej policjanci zatrzymali opla astrę. W trakcie kontroli na tylnej kanapie znaleziono reklamówkę z marihuaną. Żadna z osób nie przyznała się do jej posiadania. Wszyscy zostali zatrzymani. Funkcjonariusze zabezpieczyli 2.860 złotych, które posiadał Damian C.

21-letni Damian C., jego rówieśnik Rafał B., a także 24-letnia Monika S. i 20-letni Przemysław K. noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj sprawą zajmą się funkcjonariusze wydziału dochodzeniowego.

Za posiadanie narkotyków odpowie zatrzymany przy Al. Solidarności 25-letni Tomasz N. Mężczyźnie posiadał 24 tabletki clonazepamum i torebkę foliową z białym proszkiem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

at, eg