Wziął golonkę i ogórki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wziął golonkę i ogórki

Data publikacji 25.08.2009

Wódka, papierosy, golonka, a nawet wiadro ogórków padło łupem sprawcy włamania, do którego doszło w jednym z błońskich lokali gastronomicznych. Policjanci dzięki niezwłocznie podjętym czynnościom, jeszcze tego samego dnia odzyskali część skradzionych rzeczy. Wczoraj zatrzymali Daniela A. 29-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

W niedzielę policjanci z Błonia zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do jednego z miejscowych lokali gastronomicznych. Sprawca skradł między innymi kilka butelek wódki, kilkanaście paczek papierosów, golonki, a nawet wiadro ogórków i 10 złotych. Dzięki niezwłocznie podjętym czynnościom przez błońskich kryminalnych i dobremu rozpoznaniu dzielnicowego, funkcjonariusze wytypowali sprawcę kradzieży z włamaniem. Jeszcze tego samego dnia odzyskali część utraconych przedmiotów.

Wczoraj policjanci zatrzymali Daniela A. Mężczyzna wskazał miejsce, gdzie schowane były inne skradzione rzeczy. 29-latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

dt, ego