Poszukiwany wpadł w lesie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany wpadł w lesie

Data publikacji 27.08.2009

Policjanci z Rembertowa zatrzymali poszukiwanego 35-letniego Krzysztofa Ł. Mężczyzna ukrywał się przez ostatnie 2 tygodnie. Wiedział, że może być poszukiwany, ponieważ nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary 25 dni pozbawienia wolności. Wpadł, kiedy próbował niepostrzeżenie przemknąć lasem do domu swojej konkubiny. Dziś zostanie przewieziony do aresztu.

Dzielnicowy oraz policjant referatu kryminalnego z komisariatu w Rembertowie podczas wspólnej służby otrzymali informację na temat poszukiwanego 35-letniego Krzysztofa Ł.

Funkcjonariusze poszukiwali go od dwóch tygodni. Mężczyzna miał do odbycia karę 25 dni pozbawienia wolności. Nie stawił się jednak w wyznaczonym terminie do aresztu. Zdawał sobie sprawę z tego, że może być poszukiwany i zaczął się ukrywać. Pomimo kilkakrotnych kontroli w miejscu zamieszkania dzielnicowi i kryminalni nie mogli go nigdy zastać.

Wczoraj podczas służby policjanci dowiedzieli się, że Krzysztof Ł. powinien być właśnie teraz w lesie. Pod osłoną drzew chciał prawdopodobnie dotrzeć do domu swojej konkubiny.
Natychmiast udali się we wskazane miejsce i podjęli obserwację. Nie musieli zbyt długo czekać. 35-latek faktycznie szedł lasem. Nagłe pojawienie się policjantów bardzo zaskoczyło mężczyznę. Od razu jednak wiedział o co chodzi i co go teraz czeka.

Funkcjonariusze zatrzymali Krzysztofa Ł. Dziś zostanie przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie przysądzoną karę.

dt, jw