Narkotyki miała znaleźć na ulicy - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki miała znaleźć na ulicy

Data publikacji 15.04.2016

Policjanci z komendy na Pradze Północ kolejnej osobie przedstawią zarzut za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W rejonie ulicy Kijowskiej dzielnicowi legitymowali kobietę podejrzewaną o posiadanie narkotyków. Okazało się, że Agnieszka R. miała przy sobie środki odurzające. Policjanci ustalają pochodzenie zabezpieczonego narkotyku. Zatrzymanej za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet 3 lat więzienia.

We wtorek wieczorem, na ulicy Kijowskiej, dzielnicowi z Pragi Północ obserwowali kobietę. Funkcjonariusze uzyskali informację, że może ona posiadać narkotyki. Policjanci przystąpili do legitymowania. 38-latka była bardzo niespokojna i zdenerwowana. Okazało się, że w torebce miała ukryte zawiniątko z zawartością białego proszku oraz pieniądze w kwocie 4400 złotych. Agnieszka R. tłumaczyła się mundurowym, że zawiniątko znalazła na ulicy i wzięła je z ciekawości. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy a ujawnione przy niej pieniądze  zabezpieczono na poczet przyszłych kar. Narkotyki zaś przekazano technikowi kryminalistycznemu do dalszych badań.

Funkcjonariusze prowadzący sprawę ustalają teraz, gdzie zatrzymana kupiła środki odurzające oraz czy zajmowała się jej rozprowadzaniem. Za posiadanie zabronionych środków ustawa przewiduje karę nawet do 3 lat więzienia.

po