Areszt za ponad 100 gramów narkotyków - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za ponad 100 gramów narkotyków

Data publikacji 07.11.2016

Policjanci z Ochoty zatrzymali 35-latka, który odpowie za posiadanie i udział w obrocie narkotykami. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu ponad 50 gramów amfetaminy i ponad 50 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwa, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozić mu może kara do 10 lat wiezienia.

Działania operacyjne policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o udział w obrocie narkotykami. Kryminalni z Ochoty kilka dni temu pojawili się w jednym z mieszkań na terenie Woli. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że przebywający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania łazienki 35-latka policjanci znaleźli worek foliowy z białym proszkiem, natomiast w jego plecaku znaczną ilość roślinnego suszu.   

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zbadaniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to ponad 50 gramów marihuany i ponad 50 gramów amfetaminy. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów za posiadanie i udział w obrocie narkotykami. Wczoraj sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 35-latka na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat wiezienia.

ew/ij

  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Policjant wykonujący czynności z zatrzymanym