Puchar Komendanta Stołecznego Policji trafił do KRP I - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Puchar Komendanta Stołecznego Policji trafił do KRP I

Data publikacji 08.11.2016

Podczas jesiennej edycji zawodów strzeleckich o Puchar Komendanta Stołecznego Policji zwycięstwo zdobyła drużyna z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Najlepszym strzelcem wśród kobiet okazała się Agnieszka Szymanik z Laboratorium Kryminalistycznego KSP, a w klasyfikacji mężczyzn – Marcin Sałbut z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Turniej odbył się w bardzo miłej, koleżeńskiej i sportowej atmosferze.

Zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego Policji organizowane są od wielu lat. Tym razem odbyły się na krytej strzelnicy Komendy Głównej Policji przy ul. Iwickiej. W zmaganiach wzięło udział 81 funkcjonariuszy jednostek i komórek organizacyjnych Komendy Stołecznej Policji. Podstawowym celem zawodów jest nie tylko doskonalenie umiejętności strzeleckich policjantów, lecz również popularyzacja strzelectwa, wymiana doświadczeń i integracja środowiska policyjnego.

Turniej podzielono na trzy klasyfikacje: drużynową, kobiecą, męską oraz dodatkową konkurencję dla instruktorów wyszkolenia strzeleckiego. Drużynowe zwycięstwo wywalczyli policjanci z Komendy Rejonowej Warszawa I. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Marcin  Sałbut z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Bezkonkurencyjna w klasyfikacji kobiet była Agnieszka Szymanik z Laboratorium Kryminalistycznego KSP. W konkurencji dla instruktorów strzelań policyjnych (wyszkolenia strzeleckiego) pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Figura z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

W imieniu Komendanta Stołecznego Policji zwycięzcom nagrody wręczał insp. dr Jarosław Konończuk Naczelnik Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP. Wszystkim uczestnikom, w szczególności zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

rr

  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #2
  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #3
  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #4
  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #5
  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #6
  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #7
  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #8
  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #9
  • Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Stołecznego #10