Samorządowa pomoc dla policjantów z Marek - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Samorządowa pomoc dla policjantów z Marek

Data publikacji 06.12.2016

Burmistrz miasta Marki - Jacek Orych przekazał wczoraj mareckiej Policji zestaw urządzeń biurowych: cztery drukarki oraz dwa laptopy. To symboliczne zwieńczenie tegorocznej współpracy samorządu Marek z wołomińską i marecką Policją. W sumie samorząd Marek na rzecz lokalnej oraz powiatowej Policji przekaże w tym roku wsparcie warte 100 tysięcy złotych – zarówno w postaci sprzętu jak i dofinansowania do służb ponadnormatywnych. Sprzęt komputerowy z rąk burmistrza odebrał podinsp. Andrzej Oleksiak Komendant Policji w Markach w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie podinsp. dr Marka Ujazdy.

Symboliczne przekazanie zestawu urządzeń biurowych: czterech drukarek oraz dwóch laptopów nastąpiło wczoraj w Komisariacie Policji w Markach. Burmistrz Miasta Marki – Jacek Orych w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie podinsp. dr Marka Ujazdy przekazał na ręce komendanta Policji w Markach podinsp. Andrzeja Oleksiaka zakupiony przez miejscowy samorząd sprzęt komputerowy.

Burmistrz Jacek Orych podkreślił, że współpraca samorządu Marek z Policją będzie nadal kontynuowana. Jak zaznaczył burmistrz Orych w projekcie budżetu na rok 2017 zaproponował przekazanie mareckiej Policji 32 tysiące złotych na zakup radiowozu oraz 68 tysięcy złotych na dodatkowe patrole – służby ponadnormatywne. Komendant Powiatowy Policji oraz Komendant Policji w Markach podziękowali Jackowi Orych za wsparcie i pomoc dla wołomińskich policjantów.

W tym roku wsparcie ze strony samorządu Marek wyniesie 100 tysięcy złotych, w przyszłym jak zapowiedział burmistrz tyle samo. Tak Marki wspierają stróżów prawa i porządku.

ts(na podstawie informacji ze strony UM Marki)/ij

  • Przekazanie sprzętu biurowego w KP Marki
  • Przekazanie sprzętu biurowego w KP Marki
  • Przekazanie sprzętu biurowego w KP Marki